132Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Kaliteli Sesli Sohbet İçin Hangi Uygulama Gerekli?

Kaliteli Sesli Sohbet İçin Hangi Uygulama Gerekli?

            Gerçek hayattaki dost ve arkadaşlarla, kafe ya da parklarda olduğu gibi sanal ortam üzerinde de canlı iletişim kurmamızı sağlamakta olan sohbet siteleri, yeni hayatımıza giren ve piyasadaki tüm sesli konuşma imkânı sunan siteler tarafınca kullanılmaya başlanan bazı uygulamalara yer vermektedir.
 
            Özel yazılım ile birlikte sanal ortam üzerinden tanımadığımız kişiler ile gerçek konuşarak sohbet etmemizi sağlayan uygulamaların başında activex uygulaması gelmektedir. Bilgisayar, tablet ve akıllı cep telefonları üzerinden bu uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. İndirilen eklenti sonrasında sesliyoutube tarzı sesli site odalarına bağlanarak, yüzlerce kişi ile gerçek anlamda konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda konuşma sırasında hızlı iletişim kurulmakta ve tıpkı cep telefonlarında olduğu gibi sesler anlık olarak gelmektedir.

Uygulamayı İndirmek İçin Üyelik Şart Mı?

            Herhangi bir para ödemeden ücretsiz olarak indirebilecek olduğunuz activex uygulaması, arkadaşlık ya da ilişki kurma hedefinde olan kişiler ile yüksek kalitede sesli olarak iletişim kurmanız için piyasaya sürülmüştür. Çeşitli muhabbetlerin yapılabilmesi için siteler üzerinde özel isimler açılmış olan sesliyoutube tarzında odalara girerek indirebilecek olduğunuz uygulama için üye olma şartı bulunmamaktadır.
 
            Tıpkı sohbet sitelerine girişler için üyeliklerin zorunlu koşulmadığı gibi bu uygulamanın indirilmesi ya da kullanılması sırasında herhangi bir üye olma ya da ücret ödeme talepleri bulunmamaktadır. Genel olarak tüm sitelerde zorunlu olarak kullanılan uygulama, ziyaretçilerin sesli sitelerden yararlanabilmesi adına oluşturulmuştur. Ayrıca nick ya da takma ad gibi işlemleri de bu uygulama üzerinden sağlayabilirsiniz.

13 Ağu 2018 94 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder